Onlıne Ücretsiz Test & Değerlendirme

0
Online Ücretsiz Test;

Onlıne Ücretsiz Test & Değerlendirme PADEM Psikoloji tarafından kendinizi, ailenizi, çocuk ya da çocuklarınızı psikolojik açıdan ücretsiz olarak analiz edebilir ve size özgü rapor sonuçlarınızı alanında yetkin bir ruh sağlığı uzmanımızla yüz yüze ve ücretsiz olarak değerlendirebilirsiniz.

Onlıne değerlendirme sistemi, sizlerin verdiği bilgilerden hareketle değerlendirme yapılan dört farklı alana ait (aile, bireysel, cinsel, çocuk ve ergen) özgün değerlendirmeler yaparak size özel raporlamalar sunmaktadır.

Onlıne Değerlendirme Sistemini kullanmak için öncelikle başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunu doldururken hangi alanda değerlendirilmek istediğinizi belirtiniz.

Başvuru formu eksiksiz doldurulduktan sonra PADEM Psikoloji tarafından adınıza bir kullanıcı oluşturulacak ve kullanıcı bilgileriniz SMS yoluyla tarafınıza iletilecektir. Size özel oluşturulan kullanıcı bilgileri aracılığı ile Onlıne Değerlendirme Sistemi paneline www.testenvanter.com adresinden giriş yaparak adınıza atanmış testi çözebilirsiniz.

Testi bitirdiğinizde, standardize edilmiş ölçekler aracılığı ile sistem sizi otomatik olarak analiz edecektir. Değerlendirme sonrasında görevli Halkla İlişkiler sorumlumuz raporunuzun ilgili ruh sağlığı uzmanımız tarafından ücretsiz değerlendirilmesi için sizi görüşme yapmak üzere PADEM Psikolojiye davet edecektir.

Mutlu Günler Dileriz

Açıklama: Çocuk değerlendirmesine ilişkin ölçek anne-babalar tarafından yanıtlanmalıdır.

ONLINE DEĞERLENDİRME İÇİN BAŞVUR
Share.

Leave A Reply